رفته بودیم خونه داداشم. تازه رسیده بودیم و منم بلند شده بودم که برم آشپزخونه کمک زن داداشم کنم که دیدم یه پشه کوره هی داره میچرخه که یهو حس کردم یه چیزی رفت تو بینیم و دیدم دیگه پشه کوره رو نیست :|

از شدت حس بد با انگشتام بینیم رو فشار میدادم و اولش هرچی سعی کردم چیزی ندیدم فکر کردم شاید فقط از جلوی بینیم گذر کرده و این فقط حس منه. رفتم جلوی آینه و همزمان دستمو از رو بینیم برداشتم که یهو دیدم یه پشه کوره ی مرده به چه بزرگی افتاد رو میز :| اصلا باورم نمیشد که توی خونه به اون عظمت اون پشه کوره این همه منتظر بوده من بیام اونجا و هنوز پنج دقیقه نشده بیاد توی بینی من :| الان که فکرشو میکنم چندشم میشه ولی بعدش خودم رفته بودم تو آشپزخونه کار میکردم و غش غش میخندیدم :))) 

زن داداشمم میگفت چند روز بود این پشه توی خونمون میچرخید دیگه قسمت تو شد :))

آخه مشکل اینجاست که شبایی هم که توی تاریکی با گوشی کار میکنم پشه کوره اگر باشه هی میاد سمت بینیم و منم پتو رو تا چشمام میکشم بالا :|

حالا سوالی که مطرح میشه اینه که آیا پشه کوره ها به بینی شما هم علاقه مندن یا فقط بینی من مفلوک واقع شده در جهان هستی؟ :( واقعا برام سوال شده اخه بینیم بزرگم نیست که بگم جای مانور دارن :))

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Chadd کنعان Terry بسم الله الرحمن الرحیم فروشگاه خرید تره نسل سومی Lisa small-girl Joey دانستنی ها درباره فیلم و سریال